MIKOŁAJKI 2017

Jak co roku, tak i tym razem, do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj ze swoim pomocnikiem – wesołym reniferem. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na upominki. Dla dostojnego gościa  śpiewały piosenki, recytowały wiersze, za co zostały obdarowane wspaniałymi prezentami. Panowało nawet zdziwienie, że nikt nie dostał rózgi, ale to byłoby niemożliwe, bo przecież nasi uczniowie są…grzeczni, a przede wszystkim mają dobre serca. Potrafią dzielić się z innymi. Pamiętali o naszym chorym koledze – Adrianie, dla którego również postanowili przygotować mikołajkową paczkę.

Renifer św. Mikołaja miał więc dużo pracy. Spacerował po szkole z czerwonym workiem, do którego uczniowie wrzucali wybrane, specjalnie dla Adriana, smakołyki ze swoich prezentów.
Dziękujemy wszystkim  za okazane serce. Dziękujemy rodzicom, którzy co roku pomagają św. Mikołajowi, ale szczególne podziękowania kierujemy pod adresem  samego Mikołaja. Mamy nadzieję, że za rok znów odwiedzi naszą szkołę.

Jolanta Podkańska