JASEŁKA 2017 – „Tak nas umiłował”

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres w roku. 22 grudnia w ten świąteczny nastrój wprowadziły nas Jasełka. Przedstawienie odbywało się w czterech aktach ze zmieniającą się scenerią. W jasełkach wystąpiło 45 uczniów naszej szkoły, począwszy od małych dzieci z klas zerowych, uczniów z klas starszych oraz młodzież z gimnazjum. Młodzi aktorzy doskonale przygotowali się do swoich ról. Jasełka były przedstawione dwa razy. O godz. 9.00 dla klas 0-5, a godzinę później dla klas 6-3 gimnazjum. Gromkie brawa, oraz słowa uznania od Dyrekcji i nauczycieli były miłą nagrodą.

Zbliżające się święta są zawsze okazją do składania życzeń. Pan dyrektor Bernard Panasiuk w imieniu własnym oraz Pani wicedyrektor Marioli Kołodziejczyk złożył najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne uczniom oraz wszystkim pracownikom naszej szkoły. O piękną oprawę muzyczną zadbała pani Dorota Chmura. Scenariusz jasełek, aktorów i dekorację przygotowała Alicja Saputa.

Gratulujemy rodzicom tak zdolnych dzieci i dziękujemy za przygotowanie dla swoich pociech odpowiednich strojów.