Wycieczka do Lasów Janowskich

W dniu 29 maja 2018 roku klasa 1a,1b i 3a wyruszyły na spotkanie z przyrodą do Lasów Janowskich.

Na początek była przejażdżka alejkami arboretum na pendzokach ( 4-kołowe rowery), potem były zabawy rekreacyjne mobilizujące do aktywności fizycznej, wytrwałości i współpracy (spacer na  powrozie, przeciąganie liny, zabawa w sieci itp.). Na koniec wybraliśmy się na spotkanie z przygodą- wyprawę samochodami terenowymi po pięknych lasach, po drodze dzieci miały okazje zobaczyć mieszkanie bobrów, odpowiadały na pytania dotyczące mieszkańców lasu – tutaj wykazały się wiadomościami przyrodniczymi, były oczywiście słodkie nagrody za aktywność.

Po południu zmęczeni, ale jednocześnie zadowoleni i w wyśmienitych humorach wróciliśmy do Łabuń. Niezwykłe atrakcje z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników wycieczki.

Opiekę nad uczniami podczas wycieczki sprawowały Panie wychowawczynie oraz P. Agnieszka Gałan i P. Joanna Policha.

Wychowawczynie: Ewa latawiec, Marzena  Rozkres i Beata Wdowiak