Z WIZYTĄ W TEATRZE KRAKOWSKIM

2 czerwca klasy: 7a, 7b, 6a i 6b wybrały się do Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Uczniowie mogli obejrzeć spektakl na motywach jednej z najsłynniejszych książek dla dzieci Czarnoksiężnik z krainy Oz w adaptacji wybitnego reżysera Jana Kiliana.

Ta opowieść o niezwykłych przygodach Dorotki i jej przyjaciół w tajemniczej krainie porównywana jest z największymi hitami współczesnej literatury fantasy. Na widowni można było spotkać zarówno najmłodszych, jak i dorosłych, którzy mogli odnaleźć cząstkę własnego dzieciństwa. Ta niezwykła podróż do krainy Oz dostarczyła nam wielu atrakcyjnych zabaw scenicznych, którym towarzyszyły niesamowite efekty specjalne. Całość dopełniła wspaniała muzyka słynnego kompozytora i wokalisty Grzegorza Turnaua.

Uczniami opiekowali się panie: Elżbieta Suchowicz, Dorota Sołoducha, Dorota Chmura, Małgorzata Schab oraz pan Roman Pulikowski.

Dorota Sołoducha