Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Koniec roku to czas nie tylko składania gratulacji, ale też podziękowań tym, którzy przyczynili się do osiągnięć naszej szkoły. I w tym miejscu Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Łabuniach – Pan Bernard Panasiuk i Pani Mariola Kołodziejczyk podziękowali władzom Gminy Łabunie, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły za całoroczną współpracę, wsparcie i pomoc w podejmowanych działaniach na rzecz naszych uczniów.

Szczególne podziękowania za wieloletnią współpracę skierowano również do Pani Dyrektor oraz pracowników Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łabuniach, ponieważ w tym roku placówka kończy swoją działalność.

Po części oficjalnej na scenę wbiegły uśmiechnięte dzieci z młodszych klas (Ia, Ib, IIIa), aby wierszem i piosenką wprowadzić nas w nastrój zbliżających się wakacji. Po czym klasy drugie gimnazjum pięknymi słowami i symboliczną różą pożegnały swoich starszych kolegów, bo dla trzecich klas pożegnania nadszedł czas … . Były łzy, smutne spojrzenia, jakże ciężko się rozstać po tylu wspólnie spędzonych latach., a swoje wzruszenie najlepiej wyrazili absolwenci słowami piosenki „Do widzenia…”, którą dedykowali wszystkim zebranym na tej uroczystości.

Uczniów przygotowały Panie: Ewa Latawiec, Marzena Rozkres, Beata Wdowiak, Barbara Banaszkiewicz, Jolanta Podkańska i Pani Agnieszka Teterycz. Dekorację przygotowała Pani Małgorzata Czuj, a o oprawę muzyczną zadbała Pani Dorota Chmura.

Kończąc wspólne spotkanie dyrektor Pan Bernard Panasiuk oraz wicedyrektor Pani Mariola Kołodziejczyk życzyli wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.

Po uroczystej akademii wszyscy uczniowie udali się do swoich klas na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami, gdzie nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw.

Wakacje czas zacząć…

Opiekunowie SU