Wyniki konkursu „Sleeveface - ubierz się w książkę”

Grand Prix - Krystian Mostowski

II miejsce Kacper Maliszewski

II miejsce Krystian Zwolan

III miejsce Julia Helman

III miejsce Maksymilian Juś

Protokół ze spotkania online Komisji Konkursowej

12 czerwca 2020 roku Komisja w składzie:

Małgorzata Czuj- nauczyciel plastyki SP Łabunie

Renata Jastrzębska- pracownik Biblioteki Publicznej Gminy Łabunie

Joanna Policha- bibliotekarz SP Łabunie

Piotr Piela- pracownik Biblioteki Publicznej Gminy Łabunie

dokonała oceny 23 prac nadesłanych na konkurs „Sleeveface - ubierz się w książkę”. Przy ocenie komisja wzięła pod uwagę dokładność wkomponowania książki w postać, pomysłowość scenograficzną i wyższość wykorzystania książki ponad obróbkę komputerową.

Postanowieniem członków komisji wśród uczniów szkół podstawowych  Grand Prix otrzymuje Krystian Mostowski.

Nagrody:

1. miejsce- Oliwia Piela

2. miejsce ex aequo- Kacper Maliszewski i Krystian Zwolan

3. miejsce ex aequo- Julia Helman i Maksymilian Juś

Prace pozostałych uczestników konkursu zdaniem komisji zasługują na równorzędne wyróżnienia.

Otrzymują je: Konrad Białkowski, Piotr Bulicz, Krzysztof Burdzy, Jakub Czekierda, Agnieszka Duda, Mikołaj Karwina, Miłosz Kisieliński, Tobiasz Kisieliński, Karol Kobieluch, Michał Krupa, Magdalena Lalik, Alicja Piłat, Patrycja Pysiewicz, Sebastian Sokołowski.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i wspólną zabawę. O terminie odbioru nagród poinformujemy wkrótce!

W zakładce nauka zdalna znajdują się prace uczniów wyróżnionych.