Jesteś tutaj:Start / Rodzice

Pedagog poleca...

Polecam sprawdzone i bardzo często wykorzystywane nie tylko przez wychowawców czy psychologów, ale także przez rodziców poradniki autorstwa pań:

Adele Faber i Elaine Mazlisch wydane przez wydawnictwo "Media - Rodzina".

Są to :

1. "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły".
  2. "Jak mówić, żeby dzieci się uczyły".
  3. „Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być”.
  4. „Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały”.

Godna przeczytania jest  też publikacja  pt. "One są wśród nas" sfinansowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach rządowego programu "Bezpieczna i przyjazna szkoła", przygotowana we współpracy z Ministerstwem Zdrowia.

Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej

Drodzy Rodzice, chcemy zwrócić Waszą uwagę na zasady prawidłowego żywienia, szczególnie dzieci. Nieodpowiednia dieta w okresie wzrostu i rozwoju niesie ze sobą bardzo poważne konsekwencje zdrowotne.

Polecamy stronę www.ncez.pl, na której znajdziecie szereg informacji, o tym jak zdrowo żyć.

SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW

Wychowywać to kochać i wymagać.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Zamościu zaprasza rodziców chcących podnieść swoje kompetencje wychowawcze na zajęcia warsztatowe ,,Szkoła dla rodziców i wychowawców”.