Dożynki gminno-parafialne w Łabuniach

3 września 2017 roku Łabuńskie Iskierki już dziewiąty raz uczestniczyły w uroczystościach dożynkowych swojej gminy.

Jubileusz 10-lecia zespołu Łabuńskie Iskierki

Jubileusz 10-lecia istnienia zespołu

19 sierpnia 2018 roku w uroczystość  gminno-parafialnych Dożynek zespół Łabuńskie Iskierki  obchodził 10-lecie swojej pracy artystycznej.

Roztańczone "ŁABUŃSKIE ISKIERKI" W Mocówce

16 lipca 2017r.- niedzielne popołudnie przedstawiciele zespołu Łabuńskie Iskierki spędzili w towarzystwie najbliższych na wakacyjnym  Pikniku Rodzinnym i  Jubileuszu X-lecia  KGW w Mocówce.

Zobacz zdjęcia: http://www.labunie.com.pl/galerie/?file=20170716_1/

Przegląd Piosenki Biesiadnej w Wólce Łabuńskiej

9 lipca 2017 roku już kolejny raz Łabuńskie Iskierki występowały w Wólce Łabuńskiej  przed licznie zgromadzoną publicznością z naszej gminy na Przeglądzie Piosenki Biesiadnej.

Noc Świętojańska w Wierzbiu z udziałem Łabuńskich Iskierek

24 czerwca 2017r. w Sobótkowy Wieczór zespół taneczny Łabuńkie Iskierki  miał okazję zaprezentować się przed licznie zgromadzoną publicznością w Wierzbiu.

Członkowie zespołu tanecznego Łabuńskie Iskierki nagrodzeni…

Systematyczna i aktywna praca tancerzy grupy zaawansowanej  ze Szkoły Podstawowej oraz początkującej (grupy przedszkolaków) z Punktu Przedszkolnego Zespołu Szkół w Łabuniach została nagrodzona.

IX GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK ŁABUNIE 2018

14 stycznia 2018r. w niedzielne popołudnie sala Domu Kultury w Łabuniach rozbrzmiewała muzyką i śpiewem  kolęd i pastorałek. Ta piękna tradycja, kultywowana jest w naszej gminie już od 9 lat. Uczestniczą w niej dorośli, młodzież i dzieci. Nie zabrakło też  zespołu tanecznego ”Łabuńskie Iskierki”, który już dziewiąty raz do występu przygotowywał się z dużym zaangażowaniem.

Wielka Majówka w Zespole Pałacowo-Parkowym w Łabuniach

3 maja 2018 roku zespół Łabuńskie Iskierki prezentował się na scenie przed licznie zgromadzoną publicznością.