Spotkanie z policjantem

Tuż przed wakacjami dzieci w przedszkolu odwiedził pan policjant. Przypomniał wszystkim o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas wakacyjnego odpoczynku. Opowiedział dzieciom również o swojej pracy.

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny w przedszkolu roxpoczęła część artystyczna przygotowana przez każdą grupę. Było wzruszająco ale także wesoło. Po części oficjalnej wszyscy świetnie się bawili na rodzinnym pikniku.

Wycieczka do Bałtowa

Po raz pierwszy w tym roku dzieci wyruszyły na tak daleką wyprawę.. Wszyscy byli zachwyceni odkrywaniem świata dinozaurów ale nie tylko takich atrakcji dostarczyła im to wycieczka. Spotkali się prawie oko  w oko z różnymi zwierzętami przemierzając niezwykłym autobusem 50 hektarowe zoo. Zobaczyli najciekawsze zamki w naszym kraju zwiedzając ,,Polskę w miniaturze". Duże wrażenie zrobiło na dzieciach oceanarium, gdzie w trójwymiarze spotkały największe stworzenia morskie. To była dla wszystkich niezapomniana przygoda.

Sukces przedszkolaków

Dnia 11 maja dziewczynki z grupy 4a zostały nagrodzone w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Nasza biało - czerwona".  Pierwsze miejsce i nagrodę specjalną ,,Brązowy zestaw flagowy" zdobyła Natalia Kowalska a drugie miejsce Ula Tokarska. Obie wykonały swoje prace pod kierunkiem p. Joanny Sokołowskiej.Życzymy dalszych sukcesów.

Wycieczka do Jednostki Wojskowej w Zamościu

Wielu wrażeń dostarczył dzieciom wyjazd do Jednostki Wojskowej. Z dużym zainteresowaniem objrzały sprzęt wojskowy i pokazy walk.

Nagrody dla przedszkolaków

25 kwietnia dzieci z przedszkola zostały nagrodzone w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Kocie sprawy". Pierwsze miejsce zdobyła Marta Palikot z grupy 5a. Pracę wykonała pod kierunkiem p. Beaty Gęborys. Wyróżnienie otrzymała Lena Helman z grupy 4a pod opieką p. Joanny Sokołowskiej. Gratulujemy.

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi w przedszkolu to kolorowe, piękne rośliny i zwierzęta oraz uśmiechnięte dzieci. Taką planetę chciałyby zawsze widzieć i swoim występem zachęcały wszystkich do dbania o nią.

Wiosna w parku

Piękno wiosennej przyrody dzieci z przedszkola podziwiały w Zespole Pałacowo - Parkowym w Łabuniach.

Powitanie Wiosny

Na powitanie wiosny nasze przedszkole zamieniło się w kolorową łąkę. Nie zabrakło na niej kwiatków, motyli, biedronek i pszczółek. Bociany jak zwykle polowały na sprytne żabki. Wszyscy wesoło bawili się przy wiosennej muzyce.