SZANOWNI RODZICE!

Jeśli rozwój Waszego dziecka budzi niepokój, warto umówić się na spotkanie w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej i wspólnie z psychologiem odpowiedzieć na pytanie, czy niepokój jest zasadny. Warto skonsultować się z psychologiem gdy dziecko:

Komunikat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Praca Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej  nr 2 Zamościu w czasie epidemii

Drodzy Rodzice, poradnia psychologiczno – pedagogiczna nie jest objęta zdalną formą pracy, tylko nadal realizuje swoje zadania w trybie stacjonarnym.

Prowadzone są badania diagnostyczne, terapie psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne. Udzielane są porady i konsultacje, zarówno w siedzibie Poradni w Zamościu, jak i w oddziale w Szczebrzeszynie.

Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej

Drodzy Rodzice, chcemy zwrócić Waszą uwagę na zasady prawidłowego żywienia, szczególnie dzieci. Nieodpowiednia dieta w okresie wzrostu i rozwoju niesie ze sobą bardzo poważne konsekwencje zdrowotne.

Polecamy stronę www.ncez.pl, na której znajdziecie szereg informacji, o tym jak zdrowo żyć.

Pedagog szkolny poleca...

Polecam sprawdzone i bardzo często wykorzystywane nie tylko przez wychowawców czy psychologów, ale także przez rodziców poradniki autorstwa pań:

Adele Faber i Elaine Mazlisch wydane przez wydawnictwo "Media - Rodzina".

Są to :

1. "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły".
  2. "Jak mówić, żeby dzieci się uczyły".
  3. „Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być”.
  4. „Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały”.