• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++
Jesteś tutaj:Start / Aktualności

Aktualności

Kształcenie na odległość - Praktyczny poradnik dla rodziców i nauczycieli kl. I-III

                            Zachęcamy do zapoznania się z publikacją.

Sukces Alana

Alan Kania uczeń kl. VB, przygotowany przez Zamojski Klub Karate Kyokushin,14 listopada brał udział w IKO Metropolia CUP 2020, III Metropolitalnym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Katowice. Alan wywalczył 1 miejsce w kategorii kumite i 2 miejsce w kategorii kata. W turnieju wystartowało 26 klubów z całej Polski. Alan wykazał bardzo dobrą formę i gotowość rywalizacji w turniejach w kraju i zagranicą. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Audycje edukacyjne w Polskim Radiu Dzieciom

Lekcje języków obcych, programy związane z bezpieczeństwem, audycje o eksperymentach i okryciach, cykl o oszczędzaniu, pasmo dotyczące  poprawności językowej, a także kołysanki, muzyczne podróże, opowiadania, baśnie i legendy – to tylko wybrane propozycje dla najmłodszych przygotowane przez Polskie Radio Dzieciom. W ramówce także specjalne programy dla rodziców, opiekunów i nauczycieli. W ciągu tygodnia to ponad 100 premierowych audycji, które mogą być wykorzystywane w zdalnej edukacji https://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom

Święto Niepodległości w przedszkolu


Kto ty jesteś?

– Polak mały…

 

We wtorek 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz uroczyście odśpiewały hymn Polski.

 

Święto Niepodległości w szkole

11 listopada 1918 roku jest szczególnym dniem w historii naszej Ojczyzny. To wtedy, po 123 latach niewoli, wolna Polska powróciła na mapę świata.

 W tym roku sytuacja zmusiła nas do obchodzenia tego święta w sposób symboliczny.

10 listopada 2020 roku o symbolicznej godzinie 11:11, cała społeczność szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łabuniach włączyła się do kolejnej edycji akcji MEN ,,Szkoła do hymnu” i odśpiewała w formie online hymn narodowy.

PAMIĘTAMY…

,, Umarłych wieczność dotąd trwa,

dokąd pamięcią się im płaci”

W. Szymborska

Jesień w grupie 0 A

 

Jesień w twórczości dziecięcej. Prace plastyczne dzieci z grupy 0 A.

 

Celina Grott

Pola Nadziei

,,Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje”

Św. Jan Paweł II

12 października, przed budynkiem Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach  odbyła się inauguracja Kampanii Hospicyjnej Pola Nadziei 2020/2021. To już IX edycja tej akcji.