Jesteś tutaj:Start / Aktualności

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Koniec roku to czas nie tylko składania gratulacji, ale też podziękowań tym, którzy przyczynili się do osiągnięć naszej szkoły. I w tym miejscu Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Łabuniach – Pan Bernard Panasiuk i Pani Mariola Kołodziejczyk podziękowali władzom Gminy Łabunie, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły za całoroczną współpracę, wsparcie i pomoc w podejmowanych działaniach na rzecz naszych uczniów.

Osiągnięcia uczniów

Gratulacje wszystkim uczniom wyróżnionym z najwyższą średnią ocen. Lista jest długa, więc jest się czym pochwalić.

Projekt edukacyjny UNICEF - „zaWODY dla Afryki”

W ramach projektu Klubu Szkół UNICEF, w klasach VI i III (oddziały gimnazjalne) zrealizowano zajęcia edukacyjne  poświęcone:

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej w Łabuniach, odbędzie się 22.06.2018 r. (piątek) o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej.

W związku z zakończeniem roku szkolnego 2017/2018, spotkanie z dziećmi i rodzicami w Punkcie Przedszkolnym w Łabuniach, odbędzie się w dniu 22.06.2018 r. (piątek) o godzinie 11:30.

Zakopane 2018

Jak w piosence ,,Miłość  w Zakopanem’ uczestnicy wycieczki do Zakopanego podziwiali uroki gór , zachwycali się widokami i zakochali się w tym zakątku Polski. Młodzież gimnazjalna  ( 40 osób) podczas dwudniowej wycieczki zwiedziła zabytki Zakopanego, zdobyła szczyt Gubałówkę, spacerowała po Krupówkach.

Konkurs ortograficzny

Dnia 06.06.2018 roku w Szkole Podstawowej w Łabuniach odbył się

Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas III „ Mistrz Ortografii”

Uczestniczyło w nim 4 uczniów: 2 uczniów ze Szkoły Podstawowej

w Łabuńkach Pierwszych i 2 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łabuniach.

Z WIZYTĄ W TEATRZE KRAKOWSKIM

2 czerwca klasy: 7a, 7b, 6a i 6b wybrały się do Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Uczniowie mogli obejrzeć spektakl na motywach jednej z najsłynniejszych książek dla dzieci Czarnoksiężnik z krainy Oz w adaptacji wybitnego reżysera Jana Kiliana.

Śmiałkowie w Kopalni Soli w Wieliczce

Z tej strony Kopalni Soli w Wieliczce jeszcze nie znaliśmy. Przygoda rozpoczęła się już od zjazdu najstarszym istniejącym szybem Regis. Weszliśmy tam bowiem z ekwipunkiem godnym górników: w kombinezonie, kasku z lampą czołówką, zapasową baterią i pochłaniaczem metanu.

STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE I OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Informujemy, że wypłaty stypendium będą realizowane w terminach: 20.06.2018 r. oraz 21.06.2018 r. (w godzinach 07:00 - 15:00).

Zapraszamy rodziców

Osiągnięcia Alana i Dawida!

Alan Kania zawodnik Zamojskiego Klubu Karate Kiokushin uczeń klasy IIb Szkoły Podstawowej w Łabuniach w sezonie 2017/2018 brał udział w 12 turniejach karate w których 18 razy stawał na podium w kategoriach kata i kumite (był to pierwszy sezon w którym Alan we wszystkich turniejach sezonu uczestniczył i na wszystkich stał na podium). Jeden z czołowych zawodników klubu którego talent odkrył sihan Krzysztof Policha.

Dawid Kania zawodnik Zamojskiego Klubu Karate Kiokushin uczeń klasy 0 Szkoły Podstawowej w Łabunie w sezonie 2017/2018 brał udział w 11 turniejach karate w których 15 razy stawał na podium  w kategoriach kata i kumite.