Jesteś tutaj:Start / Archiwum

Dziękujemy ...

Sukces to: śmiać się często i szczerze,
zyskać szacunek inteligentnych ludzi i podziw dzieci,
zasługiwać na dobrą ocenę uczciwych krytyków i cierpliwie znosić zdradę fałszywych przyjaciół,
doceniać piękno, znajdować w bliźnich to, co najbardziej wartościowe,
pozostawić po sobie świat nieco lepszym

Ralph Waldo Emerson

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA

Kot w butach

Baśń o sprytnym kocie podobała się dzieciom z Oddziału Przedszkolnego więc klasa IV b przedstawiła kolejną sztukę, tym razem Królewnę Śnieżkę.  Duża obsada, kolorowe stroje i ciekawa historia bardzo podobała się obu grupom przedszkolaków.

"MAJSTERKOWO" - UCZYMY SIĘ KREATYWNOŚCI

28 listopada uczniowie klasy Ia uczestniczyli w ciekawych warsztatach rozwijających kreatywność Majsterkowo. Warsztaty zostały zorganizowane przez sklep  Castorama w Zamościu. Uczniowie samodzielnie wykonali i ozdobili pudełka z drewna na przybory szkolne. Po zakończeniu prac wszystkie dzieci otrzymały dyplomy  i drobne upominki.

Małgorzata Kubacka, Małgorzata Prus

KONKURS – Malowanie Świątecznych Prezentów

Namaluj swoje świąteczne marzenia, czyli: co dostałeś od Mikołaja lub dostaniesz na gwiazdkę albo co chciałbyś dostać za rok. Najlepsze prace plastyczne zostaną nagrodzone.

Więcej informacji na stronie internetowej Gminy Łabunie

Organizator: Gmina Łabunie

„Mam tę moc, mam tę moc” – wyjazd mikołajkowy klas czwartych

Dziewiątego grudnia uczniowie klas czwartych, otrzymali wyjątkowy prezent od św. Mikołaja, który zaprosił ich do kina Stylowy w Zamościu na seans filmowy Królowa Lodu II. Film wywołał mnóstwo radości, uśmiechu, a jednocześnie przekazał wiele cennych wartości, którymi każdy powinien kierować się w swoim życiu.

Wychowawcy

Z. Podkański i A. Rybak-Antoniewicz

Mistrzostwa Europy - Alan Kania

7-8 grudnia 2019 roku w Mińsku odbyły się Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin. Alan Kania - uczeń klasy IVB Szkoły Podstawowej w Łabuniach im. Dzieci Zamojszczyzny reprezentował Polskę w kategorii kumite -35kg kadet rocznik 2008-2009. Alan zanotował najlepszy start w swoje karierze i zakończył zawody w 1/16 turnieju, ulegając tylko dwukrotnemu Mistrzowi Europy.

Gratulujemy i życzymy wielu sportowych sukcesów!

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy Rodziców oraz wszystkich chętnych na spektakl pt. „Nie mogę Cię zapomnieć…”, który odbędzie się 12.12.2019 r. (czwartek) o godz. 11.40 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łabuniach. Spektakl był jednym z punktów uroczystości nadania imienia szkole.

Spektakl w języku angielskim „Peter Black”

26 listopada uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych obejrzeli przedstawienie pt. „Peter Black”. Przedstawienie zostało przygotowane przez Centrum Teatralne – profesjonalny teatr prywatny, który od lat odnosi sukcesy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Informacja

Informujemy, że 10 grudnia 2019 r. odbędzie się uroczystość nadania naszej szkole imienia oraz wręczenia sztandaru. W tym dniu odbędą się 3 pierwsze godziny lekcyjne.

Obiad o godzinie 1030.

Odjazd autobusu szkolnego o godzinie 1050.

W uroczystości biorą udział delegacje 5- osobowe z klas 1-8 wyznaczone przez wychowawców oraz uczniowie biorący udział w części artystycznej i organizacyjnej.

Uczniów biorących udział w akademii autobus odwiezie około godz. 14.

Punkt Przedszkolny w Łabuniach funkcjonuje zgodnie z planem.

Mikołajki 2019

Dzisiaj, do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na upominki.

Dla dostojnego gościa  recytowały wiersze, śpiewały piosenki, za co zostały obdarowane prezentami. Panowało nawet zdziwienie, że nikt nie dostał rózgi, ale to byłoby niemożliwe, bo przecież nasi uczniowie są…grzeczni.